Opinie

Opinia uczestniczki drugiej edycji warsztatów „Daj sobie głos!”

Warsztaty z emisji głosu, prowadzone przez p. Katarzynę Kazańską, uświadomiły mi, jak ważny jest nasz głos i jak wiele czynników na niego wypływa. Pod koniec cyklu spotkań warsztatowych pokusiłam się nawet o stwierdzenie, że własny głos mi się podoba. Mimo że wcześniej uważałam go za mało atrakcyjny dla ucha. To przede wszystkim zasługa p. Katarzyny, jej profesjonalnego i jednocześnie ciepłego podejścia do człowieka i jego indywidualnych możliwości.
Beata Marzec

Opinia uczestniczki pierwszej edycji warsztatów „Daj sobie głos!”

Świetne doświadczenie i bardzo przydatna wiedza. Możliwości uspokojenia i wyciszenia oddechem okazały się dla mnie bezcenne. A praca z rezonatorami poza właściwościami wyciszającymi okazała się mega przyjemna. Można nauczyć się kontaktu z własnym ciałem i odblokować wiele emocji) Zwłaszcza dla wszystkich zabieganych i zestresowanych. Szczerze polecam!

Magdalena

Dzięki wizytom u P. Kasi zyskałam pewność siebie, stałam się bardziej asertywna, szanuje swój czas, energię, własne pomysły i przede wszystkim MOJE WŁASNE ZDANIE!. Zauważyłam w sobie to co inni widzą, a ja nie zauważałam, swoje zdolności, możliwości i umiejętności. Zdecydowanie polecam P. Katarzynę, jest lekiem na całe zło:)

Aga – animator/naukowiec

 

Fragment relacji z warsztatów dla Fundacji Kreatywności i Innowacyjności w Działaniu:

„Dzięki szerokiej wiedzy i zaangażowaniu prowadzącej, uczestnicy poznali wiele ciekawych ćwiczeń i technik, które przy regularnym treningu mogą poprawić jakość ich wystąpień, a przede wszystkim pozwolą poczuć się pewniej przy zabieraniu głosu w sytuacjach publicznych. Przyjazna atmosfera panująca podczas warsztatu niewątpliwie sprzyjała wykonywaniu zadań, które początkowo wydawały się zabawne, a nawet dziwne. Pomimo wielu godzin spędzonych na sali i dużej ilości przekazanej wiedzy, dzięki ogromnej wręcz dawce śmiechu wracałam do domu bardziej zrelaksowana niż zmęczona i mam wrażenie, że nie byłam w tym odczuciu odosobniona.”

Katarzyna Trzonek

Całość relacji: http://fkid.pl/podsumowanie-wewnetrzny-warsztat-z-pracy-glosem/

 

Witam, jeśli czytasz tę opinię, to znaczy, że szukasz czegoś więcej w życiu niż masz w tej chwili… Proponuję: zadzwoń i porozmawiaj! Spotkania z Kasią poleciła mi znajoma. Dla mnie, stały się one wytyczeniem nowych kierunków myślenia i inspiracją do wejścia na drogę poznawania siebie samej. – BEZCENNE – Co ciekawe okazało się też , że droga ta jest coraz bardziej ekscytująca. Życzę owocnego coachingu. Pozdrawiam i polecam!

Magdalena – Historyk sztuki

 

Pani Katarzyna jest pierwszym coachem, z którym miałam i mam przyjemność współpracować. Przyjemność, ponieważ z jednej strony jest przyjaźnie nastawiona do klienta, z drugiej niezwykle konkretna, co bardzo cenię. Pomogła mi nakreślić nową ścieżkę kariery zawodowej, co cały czas procentuje. Poza tym udało mi się też, przy pomocy Pani Katarzyny, wyjść z impasu osobistego. Dziękuję.

Anna – lekarz

 

Jestem żoną i matką 3 dzieci, wiele razy zastanawiałam się co powinnam w swoim życiu robić. Dopiero program coachingowy prowadzony przez Panią Kasię Kazańską, pozwolił mi poznać siebie i odkryć moje cele. To Kasia spowodowała, iż teraz jestem osobą bardziej otwartą i pewną siebie. Na nasze spotkania szłam z wielką radością i entuzjazmem. Odnalazłam swoje miejsce w życiu zawodowym. Zobaczyłam co tak naprawdę blokowało moje relacje z najbliższymi. Zaangażowanie, kompetencja, ciepło to jedne z wielu pozytywnych cech pani Kasi. Dlatego polecam i gorąco dziękuję:)

 Anita

 

Jestem mężatką i matką, a także kobietą poszukującą swojego miejsca w życiu zawodowym. W momencie zmiany pracy trafiłam do p. Katarzyny Kazańskiej, realizatorki programu coachingowego, adresowanego do rodziców dzieci niepełnosprawnych. Spotkania z p. Kasią inspirowały mnie do własnego rozwoju i poszukiwań możliwości rozszerzenia mojej oferty pomocowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Nasza wspólna praca opierała się na wzajemnym zaufaniu, a także na moich marzeniach i dużej dawce emocji. Jak każdy człowiek mam swoje trudne chwile. Czasem są to ból i cierpienie. Wiem, że autentyczne uczucia są niezbędne do samorozwoju. Z Panią Kasią czułam się bezpiecznie: dała mi dyskrecję, zaangażowanie i poczucie, że żadna sytuacja jej nie zaskoczy. Pani Kasia jest wrażliwą i ciepłą kobietą, kompetentnym psychologiem, coachem i doradcą zawodowym. Dzięki niej wiem jak mogę pomagać innym, a także samej sobie. Gorąco polecam p. Kasię osobom znajdującym się na zakręcie życiowym.

Agnieszka Barszcz – terapeuta zajęciowy

 

Nie wierzyłam, że mogłabym coś zmienić w moim życiu… Dzięki spotkaniom z Panią Kasią wiem, że nawet przeciwności losu mogę przestawić na inny tryb. Uwierzyłam we własne siły. I fizycznie nic się nie zmieniło, ale moje nastawienie psychiczne jest na to, że mogę! I to jest wspaniałe! Wszystko to, dzięki Pani Kasi 🙂 Dziękuję

Joanna – nauczyciel